Wkrótce zadebiutuje Acer Iconia W4-820 z ekranem 8,1", Intel Bay Trail i Windows 8.1 - Tabletowo.pl

Wkrótce zadebiutuje Acer Iconia W4-820 z ekranem 8,1″, Intel Bay Trail i Windows 8.1

Dołącz do dyskusji 0

Acer był pierwszym producentem, który wprowadził na rynek tablet pracujący w oparciu o Windows 8 z ekranem o przekątnej mniejszej niż dziesięć cali. Był nim oczywiście Iconia W3, którego recenzję obiecałam Wam jakiś czas temu i… wciąż nie mogę się z niej wywiązać (ale teraz już ostatecznie potwierdzam, że będzie w ciągu najbliższych kilku dni – przepraszam). Wiele wskazuje na to, że niebawem powinniśmy poznać jego następcę – Acera Iconia W4-820.

Z najnowszych informacji wynika, że Iconia W4 będzie działać dzięki procesorowi Intel Bay Trail, dokładniej czterordzeniowej jednostce Intel Atom Z3740 a jego systemem operacyjnym będzie Windows w najnowszej odsłonie, czyli Windows 8.1. Sprzęt ma posiadać ekran o przekątnej 8,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Bluetooth, wyjście HDMI, 32GB pamięci, kamerkę, aparat oraz pakiet Microsoft Office w wersji Home & Student.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Iconia W4 będzie po prostu odświeżoną wersję Iconia W3 – ciekawe czy w takiej samej obudowie. Premiera urządzenia przewidywana jest na październik, czyli miesiąc, w którym owa odsłona platformy Microsoftu ma zadebiutować na rynku.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wkrótce powinien mieć premierę inny sprzęt Acera – również z Intel Bay Trail. Ma nim być Iconia A1 (o innym oznaczeniu niż aktualnie dostępny na rynku – A1-810), działająca pod kontrolą systemu Google – Androida, a jego wyświetlacz ma mieć przekątną 7,9″.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona