Wkrótce ujrzymy kolejne nowości od Samsunga: Galaxy A9 (2017), Galaxy C5 Pro, Galaxy C7 Pro i Galaxy On8 | Tabletowo.pl

Wkrótce ujrzymy kolejne nowości od Samsunga: Galaxy A9 (2017), Galaxy C5 Pro, Galaxy C7 Pro i Galaxy On8

Dołącz do dyskusji 0

Portfolio Samsunga rośnie jak na drożdżach. Producent nie tylko odświeża zeszłoroczne smartfony, ale pracuje również nad zupełnie nowymi pozycjami, które zasilą istniejące już serie. Wkrótce więc powinniśmy ujrzeć cztery urządzenia: Galaxy A9 (2017), Galaxy C5 Pro, Galaxy C7 Pro i Galaxy On8.

Samsung Galaxy A9 (2017)

To jedyny smartfon, który ma jakichś poprzedników. Źródła z Chin zdążyły donieść na razie tylko tyle, że nosi on oznaczenie kodowe SM-A9200. Nie ma więc ma wątpliwości, że jest to trzeci przedstawiciel serii Galaxy A9. Niestety, nie podano żadnych informacji na temat jego specyfikacji technicznej.

Patrząc na Galaxy A9 i Galaxy A9 Pro a.k.a. Galaxy A9 (2016) trudno określić, co zostanie zmienione, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi model jest bardzo dobrze wyposażonym sprzętem. Ciekawe więc, czym Samsung nas zaskoczy.

Samsung Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro

Od pewnego czasu wiemy, że Koreańczycy pracują nad kolejnym przedstawicielem serii Galaxy C. Mowa tu o Galaxy C9, który ma (podobno) zadebiutować w październiku lub listopadzie. Jak się jednak okazuje, Samsung planuje znacznie bardziej rozbudować tę linię.

Jak donosi serwis SamMobile, producent pracuje również nad Galaxy C5 Pro (SM-C5010) i Galaxy C7 Pro (SM-C7010). Podobnie, jak w przypadku Galaxy A9 (2017), nic nie wiadomo na temat ich specyfikacji technicznej. Jeśli jednak Samsung postąpi analogicznie, jak z Galaxy On5 Pro i Galaxy On7 Pro, powinniśmy spodziewać się tylko delikatnego liftingu.

Samsung Galaxy On8

Zaledwie dwa dni temu Samsung zaprezentował Galaxy On5 (2016) i Galaxy On7 (2016), a już pojawiły się informacje, że wkrótce światło dzienne ujrzy również Galaxy On8. Smartfon podobno ma otrzymać wyświetlacz Super AMOLED i to na razie wszystko, co wiemy na jego temat.

Źródło: Weibo przez Tech UpdatesSamMobileFlipkart

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona