Samsung Galaxy On8

Wkrótce ujrzymy kolejne nowości od Samsunga: Galaxy A9 (2017), Galaxy C5 Pro, Galaxy C7 Pro i Galaxy On8

Portfolio Samsunga rośnie jak na drożdżach. Producent nie tylko odświeża zeszłoroczne smartfony, ale pracuje również nad zupełnie nowymi pozycjami, które zasilą istniejące już serie. Wkrótce więc powinniśmy ujrzeć cztery urządzenia: Galaxy A9 (2017), Galaxy C5 Pro, Galaxy C7 Pro i Galaxy On8.

Reklama

Samsung Galaxy A9 (2017)

To jedyny smartfon, który ma jakichś poprzedników. Źródła z Chin zdążyły donieść na razie tylko tyle, że nosi on oznaczenie kodowe SM-A9200. Nie ma więc ma wątpliwości, że jest to trzeci przedstawiciel serii Galaxy A9. Niestety, nie podano żadnych informacji na temat jego specyfikacji technicznej.

Patrząc na Galaxy A9 i Galaxy A9 Pro a.k.a. Galaxy A9 (2016) trudno określić, co zostanie zmienione, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi model jest bardzo dobrze wyposażonym sprzętem. Ciekawe więc, czym Samsung nas zaskoczy.

Samsung Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro

Od pewnego czasu wiemy, że Koreańczycy pracują nad kolejnym przedstawicielem serii Galaxy C. Mowa tu o Galaxy C9, który ma (podobno) zadebiutować w październiku lub listopadzie. Jak się jednak okazuje, Samsung planuje znacznie bardziej rozbudować tę linię.

Jak donosi serwis SamMobile, producent pracuje również nad Galaxy C5 Pro (SM-C5010) i Galaxy C7 Pro (SM-C7010). Podobnie, jak w przypadku Galaxy A9 (2017), nic nie wiadomo na temat ich specyfikacji technicznej. Jeśli jednak Samsung postąpi analogicznie, jak z Galaxy On5 Pro i Galaxy On7 Pro, powinniśmy spodziewać się tylko delikatnego liftingu.

Samsung Galaxy On8

Zaledwie dwa dni temu Samsung zaprezentował Galaxy On5 (2016) i Galaxy On7 (2016), a już pojawiły się informacje, że wkrótce światło dzienne ujrzy również Galaxy On8. Smartfon podobno ma otrzymać wyświetlacz Super AMOLED i to na razie wszystko, co wiemy na jego temat.

Źródło: Weibo przez Tech UpdatesSamMobileFlipkart