Windowsowy Pasjans - Microsoft Solitaire Collection - trafia na Androida oraz iOS 17

Windowsowy Pasjans – Microsoft Solitaire Collection – trafia na Androida oraz iOS

Najpopularniejsza na świecie gra w pasjansa, jest teraz dostępna na platformach mobilnych. Firma Microsoft ogłosiła, że Solitaire Collection można od teraz pobierać na Androida oraz iOS, zupełnie za darmo.

Solitaire Collection, to zbiór karcianych gier, których w aplikacji znajdziemy dokładnie pięć – Klondike (klasyczny pasjans), Spider, FreeCell, Pyramid oraz TriPeaks.

microsoft-solitaire-collection

Wersja mobilna została udostępniona za free, jednak gra nie do końca jest darmowa. Na obecną chwilę, wersję Premium, czyli pozbawioną reklam, dostajemy na okres jednego miesiąca. Po upływie tego czasu, reklamy zaczną się pojawiać w aplikacji, a chcąc się ich pozbyć, trzeba będzie zapłacić niecałe dwa dolary, by wrócić z powrotem do wersji, która nię będzie nas męczyć natrętnymi ogłoszeniami.

Ponadto gra Microsoft Solitaire Collection, każdego dnia, będzie nam proponowała nowe wyzwania, które będą dostępne we wszystkich pięciu trybach gry. Te codzienne zadania, zaoferują wiele poziomów trudności oraz ciekawe nagrody.

Co więcej, gra jest w pełni zintegrowana z platformą Xbox Live, a to oznacza, że wszelkie nasze osiągnięcia zapisywane są w chmurze. Aby kontynować rozgrywkę, wystarczy zalogować się na swoje konto i grać na dowolnym urządzeniu, czy to z Zielonym Robotem na pokładzie, czy też opartym o platformę iOS. Takie rozwiązanie, pozwoli także rywalizować z przyjaciółmi, którzy posiadają (darmowe) konto Xbox Live. 

Jeżeli chcecie trochę powspominać stare dobre czasy, to grę na platformę Android możecie pobrać w tym miejscu, a na iOS pobierzecie ją tutaj. Chyba już czas, na powrót do przeszłości… ;)

Źródło: PhoneArena i własne