Windows 8 Consumer Preview już 29 lutego - Tabletowo.pl

Windows 8 Consumer Preview już 29 lutego

Tabletowo.pl Windows 8 Consumer Preview już 29 lutego Ciekawostki Nowości

Jeśli z niecierpliwością czekacie na jakiekolwiek wieści dotyczące bety nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu, Windows 8, mam dobrą wiadomość. Dotychczas chodziły słuchy, że koncern z Redmond może nie wywiązać się ze wcześniejszej obietnicy udostępnienia takowej do końca lutego ze względu na pojawienie się opóźnień. Dziś jednak okazało się, że prace nad platformą są prowadzone zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem, bowiem beta systemu, nazwana Windows 8 Consumer Preview, trafi do zainteresowanych już 29 lutego!

Tego właśnie dnia w Barcelonie na targach Mobile World Congress (MWC) odbędzie się konferencja prasowa Microsoftu, na której w blasku fleszy Steve Ballmer zapowie wydanie Windows 8 w wersji Consumer Preview. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, najnowszą wersję systemu będzie można pobrać już od godziny 15-17 w środę, 29 lutego, czyli od momentu trwania eventu.

Na chwilę obecną ze źródeł „zbliżonych do Microsoftu” wiadomo, że w becie Windows 8 w trybie Metro będą preinstalowane następujące aplikacje: aparat, kalendarz, klient poczty, SkyDrive, kontakty, galeria zdjęć, odtwarzacz wideo i muzyczny. Wczoraj do sieci trafiła lista pierwszych gier, które trafią do Windows Store – zainteresowanych zapraszam do tego wpisu.

Do 29 lutego zostały jeszcze tylko trzy tygodnie. Wtedy to okaże się jakie nowości zostały wprowadzone w stosunku do uprzednio upublicznionego systemu, Windows 8 Developer Preview i jakie zaszły zmiany. Jak tylko będziemy w posiadaniu tego typu informacji, na pewno je opublikujemy.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona