Windows 8.1 RT Update 3 zostanie udostępniony we wrześniu | Tabletowo.pl

Windows 8.1 RT Update 3 zostanie udostępniony we wrześniu

Dołącz do dyskusji 0

Oficjalna premiera Windowsa 10 tuż tuż, ale Microsoft nie zamierza, przynajmniej na razie, zapomnieć o „okienkach” w wersji RT. Na pewno sprzęt działający w oparciu o ten OS nie doczeka się „dziesiątki”, o czym informowaliśmy Was w styczniu. Na pocieszenie firma z Redmond szykuje sporą aktualizację.

Microsoft potwierdził, że dla Windowsa 8.1 RT pojawi się jeszcze jeden ważny update, niestety nie do najnowszej edycji „okienek”. Teraz już wiemy, kiedy zostanie wypuszczony. Gabriel Aul napisał na Twitterze, że Update 3 będzie dostępny we wrześniu dla wszystkich wspieranych urządzeń z procesorem w architekturze ARM, m.in. Nokii Lumii 2520 czy Surface RT.

Niestety dalej nie znamy dokładnych zmian, jakie zostaną wprowadzone. Pewne jest jedynie, że doczekamy się kilku funkcji z Windowsa 10. Na pewno pojawią się Uniwersalne Aplikacje, reszta funkcji pozostaje owiana tajemnicą. Myślę, że w sierpniu zostaną udostępnione na ten temat bardziej szczegółowe informacje.

źródło: @GabeAul przez Pocketnow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

W czerwcu w samych Chinach sprzedano blisko 34 miliony smartfonów

Z tego aż 31 milionów urządzeń działa pod kontrolą Androida

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona