Windows 10 Mobile Anniversary Update od 9 sierpnia | Tabletowo.pl

Windows 10 Mobile Anniversary Update od 9 sierpnia

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft wkrótce zacznie udostępniać dużą aktualizację dla smartfonów z Windows 10 Mobile. Uaktualnienie Windows 10 Mobile Anniversary Update zacznie być wprowadzane stopniowo, począwszy od 9 sierpnia tego roku.

Aż ciśnie się na usta złośliwość – ciekawe, ile telefonów otrzyma aktualizację? ;) Wraz z Windows 10 Mobile Microsoft fachowo, korzystając z dużego doświadczenia, odstrzelił sobie stopę. Czy Anniversary Update też wywoła grymas niezadowolenia na topniejącej grupie fanów mobilnych okienek?

A tak już bardziej na poważnie, aktualizacja Anniversary Update będzie dostępna na następujące urządzenia z Windows 10 Mobile:

Lumia 1520,Lumia 930, Lumia 830, Lumia 735, Lumia 730, Lumia 640 XL, Lumia 640, Lumia 635 (1 GB RAM), Lumia 540, Lumia 535, Lumia 532, Lumia 435, Lumia 430.

Informacja o niedługim rozpoczęciu aktualizowania smartfonów z Windows 10 Mobile wypłynęła z Indii. Warto dodać, że wersja Anniversary Update na pecety jest już powoli udostępniana przez Microsoft. Osobiście nie zabieram się do instalowania w najbliższym czasie tej aktualizacji. Zbyt wiele mam problemów z obecnym wydaniem Windows 10 w laptopie.

Pełna lista zmian, jakie wprowadzi aktualizacja Microsoftu, dostępna jest po angielsku w formie changelogu. Polacy mogą obejść się ze smakiem, bo główna funkcja systemu, asystent głosowy Cortana, jest nadal niedostępna w naszym języku. Dodano za to portugalski (Brazylia) i francuski kanadyjski. Z pewnością frankofońskich Kanadyjczyków, którzy korzystają ze smartfonów Microsoftu jest znacznie więcej niż Polaków.

Źródło: Windows Latest

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona