WinBook TW801 – cztery rdzenie i dwa gigabajty pamięci operacyjnej za 140 dolarów | Tabletowo.pl

WinBook TW801 – cztery rdzenie i dwa gigabajty pamięci operacyjnej za 140 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Na amerykańskim rynku zadebiutował właśnie bardzo ciekawy tablet w stosunkowo niskiej cenie, który wyposażony został w ponadprzeciętną specyfikację sprzętową.

WinBook TW801 to tablet sprzedawany obecnie wyłącznie na rynku amerykańskim, ale nie oznacza to, że nie możemy się nim zainteresować. Jest wart uwagi z tej racji, iż producent zastosował tutaj dobre podzespoły. Na pokładzie znajdziemy czterordzeniowy układ Intel Atom Baytrail TZ3735D 1,8 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej DDR3, 32GB pamięci na pliki użytkownika z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, ekran 8-cali IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli oraz intelowską grafikę siódmej generacji. Ponadto znajdziemy tutaj dwa aparaty z matrycami 2-megapikseli, moduł Bluetooth 4.0, głośniki stereo oraz pełnoprawny port USB 3.0.

Urządzenie wycenione zostało na 140 dolary. Czy się opłaca? Moim zdaniem tak, mając na uwadze to, iż tablet pracuje pod kontrolą Windows 8.1 i jest wyposażony w czterordzeniowy układ.  Sprzęt możecie znaleźć na stronie microcenter.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona