Wikipad zapowiada Gamevice dla iPada Mini - Tabletowo.pl

Wikipad zapowiada Gamevice dla iPada Mini

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie jeszcze Wikipad 7? Mimo iż ten „gamingowy” tablet delikatnie mówiąc nie odniósł oszałamiającego sukcesu komercyjnego, jego twórcy postanowili nie poddawać się zbyt szybko, czego efektem jest Gamevice – kolejne akcesorium mające uprzyjemnić nam granie w ulubione tabletowe produkcje.

Mimo iż pierwsze zapowiedzi mówiły o tym, że Gamevice będzie narzędziem stworzonym dla szerokiej gamy tabletów z systemami Android i Windows, to jednak w ostateczności jego twórcy zdecydowali się pójść po linii najmniejszego oporu i przygotowali urządzenie współpracujące z iPadem Mini. Zmianom nie uległa na szczęście sama konstrukcja kontrolera. Nadal więc mamy tu do czynienia ze swego rodzaju „kieszenią” na tablet uzbrojoną w dwa grzybki, krzyżak, bumpery, triggery i przyciski, czyli mówiąc prościej: wszystko czego potrzeba do grania w typową zręcznościówkę. Wszystko wskazuje też na to, że urządzenie to będzie zgodne ze standardami programu MFi, co oznacza, że będzie ono współpracowało od ręki z naprawdę sporym katalogiem gier.

Twórcy projektu zapowiadają, że Gamevice trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem roku, chociaż mając w pamięci liczne opóźnienia premiery Wikipad 7 raczej ciężko jest wierzyć w „punktualność” firmy Wikipad. Przewidywana cena kontrolera nie jest jeszcze niestety znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona