Wikipad Inc. zapowiada Gamevice - Tabletowo.pl

Wikipad Inc. zapowiada Gamevice

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Wikipad Inc. zapowiada Gamevice Akcesoria Nowości

Tablet Wikipad 7, czyli pierwsze dziecko firmy Wikipad Inc. nie miał niestety łatwego życia. Zaczęło się od ciągłych zmian w projekcie, które owocowały kolejnymi przesunięciami daty premiery. Kiedy zaś produkt ten trafił wreszcie do sprzedaży okazało się, że większość potencjalnych użytkowników tak naprawdę woli dokupić zewnętrzny kontroler do posiadanego już tabletu, niż kupować kolejne urządzenie specjalnie do gier.

Na szczęście firma Wikipad Inc. potrafi uczyć się na własnych błędach, czego dowodem jest zapowiedziany niedawno kontroler, noszący nazwę Gamevice. Akcesorium to składa się z dwóch części umieszczanych po bokach tabletu, co już na pierwszy rzut oka wydaje się dużo ciekawszym rozwiązaniem niż wspomniany wcześniej Wikipad 7. Urządzenie to daje nam dostęp do standardowego zestawu kontrolek, czyli dwóch analogowych grzybków, krzyżaka oraz ośmiu przycisków (czterech przednich i czterech górnych). Gamevice zaprojektowano z myślą o współpracy z tabletami działającymi pod kontrolą systemów Android i Windows, jednak twórcy nie wykluczają, że w przyszłości pojawi się też wsparcie dla „innych ważnych systemów dostępnych na rynku”.

Niestety, data premiery ani spodziewana cena Gamevice nie są jeszcze znane.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona