Wiemy, które tablety Asusa z serii Padfone otrzymają Androida 4.4 Kit Kat. Wraz z ZenUI - Tabletowo.pl

Wiemy, które tablety Asusa z serii Padfone otrzymają Androida 4.4 Kit Kat. Wraz z ZenUI

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Wiemy, które tablety Asusa z serii Padfone otrzymają Androida 4.4 Kit Kat. Wraz z ZenUI Aktualizacje Asus Nowości

Na targach MWC 2014 Asus nie zaszalał jeśli chodzi o swoją aktywność. Podczas tegorocznego wydarzenia w Katalonii nie doczekaliśmy się nawet konferencji prasowej tajwańskiego koncernu, bo… nie było potrzeby organizowania takowej. Na stoisku producenta znaleźliśmy bowiem jedynie zaprezentowane wcześniej produkty, wśród nich Padfone’a mini i smartfony z serii Zenfone: 4-, 5- i 6-calowe. Jedyną nowością był Asus FonePad ME372CL z LTE, na temat słów kilka możecie przeczytać tutaj. By o Asusie było jednak nieco głośniej w tych ważnych dla koncernów dni, postanowił wypuścić informację prasową zawierającą wiadomość o nadchodzących aktualizacjach sprzętu z serii Padfone do Androida w wersji 4.4 Kit Kat.

I tak, dowiedzieliśmy się, że użytkownicy trzech produktów Asusa mogą oczekiwać aktualizacji. Urządzenia, które otrzymają Androida 4.4, to:
Asus Padfone 2,
Asus Padfone Infinity (wersja zarówno europejska, jak rosyjska i azjatycka: A80),
Nowy Asus Padfone Infinity.

Z powyższego cieszę się nie tylko ze względu na ogólny fakt, że Asus aktualizuje swoje produkty. Wiadomość ta cieszy mnie również całkowicie prywatnie, bo mój Padfone 2 zyska drugie życie. Poza najnowszą wersją systemu, czyli Androidem 4.4 Kit Kat, otrzyma również interfejs użytkownika ZenUI, który – nie powiem – podczas zabawy na stoisku producenta na MWC 2014 przypadł mi do gustu. Kto wie, może dzięki tej aktualizacji chętniej pozostanę przy Padfonie 2. A przecież ciekawych smartfonów na rynku teraz mamy od groma…!

Niestety, zanim aktualizacja do nas dotrze, musimy uzbroić się w cierpliwość. W drugim kwartale 2014 roku przewidziany jest Android 4.4 dla Asusa Padfone 2 i Asusa Padfone Infinity. Natomiast Nowy Padfone Infinity otrzyma Kit Kata dopiero w trzecim kwartale roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona