Wiemy, kiedy Oppo Reno 10X Zoom dostanie Androida 10

Krok za krokiem, kolejne firmy coraz to sprawniej wdrażają nowiutkiego Androida 10. Pośród rynkowych „faworytów”, którzy już niebawem udostępnią system operacyjny swoim użytkownikom, można też powoli umieszczać Oppo. Wiele bowiem wskazuje na to, że posiadacze Reno 10X Zoom już niebawem będą mieli powody do radości.

Przypomnijmy tu pokrótce, że Reno 10x Zoom to flagowiec od Oppo, który został wprowadzony na rynek w obecnym roku. Urządzenie kusi świetną specyfikacją techniczną, pośród których warto wskazać na 6,6-calowy ekran OLED (Full HD+, Gorilla Glass 6), Snapdragona 855 i 8 GB pamięci RAM wespół z 256 GB na dane użytkownika. Perłą w koronie jest oczywiście 48 Mpix aparat z f/1.7, 8 Mpix ultraszerokim, 120-stopniowym kątem oraz peryskopowy teleobiektyw (13 Mpix, f/3.0). Moduł wspiera technologie LDAF, PFAD oraz CDAF. Jakby nie patrzeć, w ujęciu fotografii mobilnej, Reno 10x Zoom potrafi naprawdę sporo.

Reklama

Oppo Reno 10x Zoom – gruba ryba w oceanie (recenzja)

Zgodnie z najnowszymi informacjami udostępnionymi przez producenta, ColorOS oparty na Androidzie 10, ma pojawić się już w połowie października. Jest jednak pewien haczyk. Mówimy tutaj o otwartej becie, która zostanie udostępniona użytkownikom, którzy brali udział w programie testów. Wszyscy ci, którzy czekają na stabilną wersję softu, poczekają nieco dłużej, bo do końca przyszłego miesiąca. Mając jednak na uwadze, że w zasadzie kończy się już wrzesień, nie jest to wcale tak odległy termin, jak mogłoby się wydawać.

Oppo Reno 10x Zoom w Polsce. Jest drogi, ale to flagowiec

W chwili obecnej nie wiadomo, jakie nowości przyniesie ColorOS w nowej, uaktualnionej wersji. Nakładka zbiera wiele przychylnych opinii, jednak – w mojej subiektywnej opinii – pozycja producenta w Polsce nie jest jeszcze zbyt mocna. W zasadzie nie pamiętam, aby ktokolwiek z moich znajomych, a nawet znajomy moich znajomych używał sprzętu z logo Oppo. Producent powinien moim zdaniem zaskoczyć szeregiem ciekawych, świetnie wykonanych funkcjonalności. I mam nadzieję, że władze firmy świetnie zdają sobie z tego sprawę.

źródło: GizmoChina