Wiemy już, jak wygląda zestaw przedsprzedażowy z Huawei P10. Cena, jednak, niższa!

Najpierw dowiedzieliśmy się, kiedy Huawei 10 trafi do sprzedaży w Polsce. Później pojawiły się pierwsze informacje na temat ceny modelu. Dziś natomiast wiemy już, jakie akcesoria i o jakiej wartości otrzymamy kupując najnowszego flagowca Huawei w przedsprzedaży. Zainteresowani? No to już!

Reklama

Zacznijmy od tego, że cena – zgodnie z pierwotnymi założeniami – będzie jednak niższa. Początkowo pojawiło się zamieszanie związane zarówno z ceną produktu, jak i wersją. Mówiło się o kwocie 2699 złotych lub 2899 złotych za model z 32GB pamięci wewnętrznej. Ostatecznie okazało się, że był to jedynie błąd i za Huawei P10 będziemy musieli zapłacić 2699 złotych – za wersję, tak, tak, 64GB! I to jest zdecydowanie dobra wiadomość.

Dla osób, które będą narzekać, że jak na Huawei to i tak jest zbyt wysoka cena (bo w sumie trudno się nie zgodzić, pamiętając, że flagowce Huawei zawsze były sporo tańsze), firma przygotowała bogaty zestaw przedsprzedażowy. Wartość akcesoriów dodawanych w przedsprzedaży to aż 449 złotych, zatem wartość całego zestawu to, teoretycznie, 3148 złotych.

Reklama

No dobrze, co zatem otrzymujemy w zestawie przedsprzedażowym?

  • powerbank o pojemności 10000 mAh,
  • ładowarkę samochodową SuperCharge,
  • kabel SuperCharge,
  • adapter USB-C,
  • selfie stick z funkcją statywu.

Oferta przedsprzedażowa ważna jest od dziś do 23 marca, natomiast pierwsze wysyłki Huawei P10 będą realizowane zgodnie z wcześniejszymi informacjami – 21 marca. Na ten moment dostępne są jedynie dwie wersje kolorystyczne Huawei P10 – biała i czarna.

W późniejszym terminie powinny być dostępne również pozostałe, aczkolwiek wszelkie informacje na ten temat poznamy zapewne dopiero 20 marca, kiedy to odbędzie się konferencja prasowa Huawei związana z polską premierą P10. Wtedy też powinniśmy się dowiedzieć kiedy do sprzedaży w naszym kraju trafi Huawei P10 Plus, którego jestem bardzo ciekawa – zwłaszcza możliwości fotograficznych.

Pamiętajcie, że ja już testuję Huawei P10, więc jeśli tylko macie jakieś pytania odnośnie tego modelu, dawajcie znać w komentarzach!

źródło: komórkomania, RTV EURO AGD, Komputronik