Wiemy jak prawdopodobnie będzie wyglądał iPad Mini 4 | Tabletowo.pl

Wiemy jak prawdopodobnie będzie wyglądał iPad Mini 4

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawił się film oraz kilka zdjęć, które rzekomo przedstawiają iPada Mini 4. Czy tak będzie wyglądała najnowsza generacja tabletu giganta z Cupertino?

Jak na kolejną generację sprzętu od Apple przystało, iPad Mini 4 będzie prawdopodobnie nieco cieńszy od swojego poprzednika. Do dyspozycji użytkownika zostanie przeznaczony wyświetlacz o tej samej przekątnej 7,9 cala, co w poprzednich „mini”, a całość obudowy będzie wykonana z metalu.

W kwestii wyglądu iPad Mini 4 to będzie on bardzo podobny do wcześniejszych, znanych nam już urządzeń. Z tyłu znajdziemy od góry aparat, a po środku obowiązkowe „nadgryzione jabłko”. Na prawej krawędzi umieszczone zostaną klawisze głośności oraz slot na kartę SIM. Na dolnym boku swoje miejsce znajdzie złącze Lightning oraz podwójne głośniki, natomiast na górze możemy dostrzec otwór na złącze słuchawkowe oraz miejsce na klawisz zasilania.

Na chwilę obecną nieznany jest wygląd przodu iPada Mini 4, ale myślę, że nie będzie on jakoś zaskakujący. Jestem wręcz pewny, że nad wyświetlaczem zostanie umieszczona kamerka do wideorozmów, a pod ekranem znajdziemy fizyczny klawisz home.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona