Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro - Tabletowo.pl
Ważne

Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro

Z wielką niecierpliwością wyczekujemy premiery Windows 8, a co za tym idzie – pierwszych tabletów pracujących w oparciu o ten system. Jesteśmy bardzo ciekawi jak urządzenia te przyjmą się na rynku nie tylko ze względu na platformę Microsoftu przystosowaną do obsługi palcem, ale także na cenę tego sprzętu (tablety z Windows 7 do najtańszych nie należą…). Niemniej zanim doczekamy się Windows 8, co chwilę dowiadujemy się na jego temat kolejnych informacji. Dziś Microsoft ujawnił szczegóły dotyczące najnowszej przeglądarki – Internet Explorer 10. Pojawi się ona tej jesieni wraz ostateczną wersją Windows 8.

Czego możemy oczekiwać po IE10 i co zmieniło się w stosunku do poprzedniej wersji przeglądarki? Przede wszystkim Microsoft postawił sobie za punkt honoru to, by przeglądana aktualnie strona była widoczna na całym ekranie i by nic niepotrzebnie nie przysłaniało jej widoku. IE10 w Metro będzie oferować szybsze i bardziej płynne przeglądanie internetu na urządzeniach z dotykowymi ekranami. Ulepszono sterowanie i zarządzanie przeglądarką (gesty, skrót klawiszowy Windows + Z), klawiaturę wirtualną oraz zintegrowaną korektę błędów.

Microsoft postanowił zadbać także o nasze bezpieczeństwo. Przeniesiono znany z IE9 filtr SmartScreen, reputację aplikacji, ochronę przed śledzeniem oraz przeglądanie InPrivate.

Poniżej kilka screenów:

Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Wiemy jak będzie wyglądał Internet Explorer 10 w Windows 8 w Metro Ciekawostki Nowości

Tekst podesłał Michał – dzięki! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona