Wiemy coraz więcej o tajemniczym smartfonie od LG, którego premiera już w poniedziałek 17

Wiemy coraz więcej o tajemniczym smartfonie od LG, którego premiera już w poniedziałek

Kilka dni temu na profilu LG na Twitterze pojawiła się informacja o nadchodzącym urządzeniu, które zadebiutuje już 21 września. Dziś pojawiły się nowe wiadomości o tym smartfonie oraz, przede wszystkim, zdjęcia przedstawiające go w pełnej okazałości.

LG Class (tak został nazwany nadchodzący smartfon) całkowicie nie przypada mi do gustu pod względem wyglądu. Na tyle znajdziemy standardowo, jak w większości urządzeń tego producenta, klawisze głośności i zasilania. Znalazło się tu też miejsce na aparat główny z diodą LED oraz głośnik, zabrakło natomiast laserowego autofokusa, co może sugerować, że będzie to sprzęt z nieco niższej półki.

Na przodzie umieszczono prawdopodobnie 5-calowy wyświetlacz, głośnik do rozmów, kamerkę do selfie oraz logo producenta. Na prawym boku znajdziemy zaślepki na karty SIM oraz microSD, a całość wykonana jest najprawdopodobniej z metalu (oprócz, rzecz jasna, wyświetlacza).

Na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej odnośnie chociażby specyfikacji. Mówi się jednak, że LG Class może być alternatywą dla serii Galaxy A od Samsunga. Nie wiem, jakie znajdziemy tu podzespoły, ale osoby kupujące „oczami” smartfona raczej nie zdecydują się na propozycję od LG. Dajcie znać, co Wy sądzicie o tak wyglądającym urządzeniu.

Źródło: gsmarena