Wiemy, co będzie dodawane jako gratis do Sony Xperia XZ Premium | Tabletowo.pl

Wiemy, co będzie dodawane jako gratis do Sony Xperia XZ Premium

Dołącz do dyskusji 0

Przedsprzedaż nowego flagowca Sony, Xperii XZ Premium, ruszy za niecałe dwa tygodnie. Niektórzy rzeczywiście odliczają czas do tego wydarzenia, zresztą Sony otworzyło poświęconą mu, specjalną stronę internetową. Zastanawialiśmy się, czy w tym roku do smartfonu będą dodawane jakieś prezenty w postaci gadżetów. Okazuje się, że tak – będą, a my już wiemy jakie.

Już wcześniej pojawiały się spekulacje, że Xperia XZ Premium będzie oferowana wraz z jakimś dodatkowym akcesorium. Biorąc pod uwagę, że przy okazji sprzedaży Xperii XZ też dodawano gratis w postaci słuchawek (Sony EXTRA BASS Bluetooth XB950BT), to jest to bardzo prawdopodobne, że w wypadku nowego flagowca też dostaniemy coś w zestawie przedsprzedażowym.

Informację o gratisie mamy z nieoficjalnego, ale pewnego źródła – trzeba ją więc przyjmować jako przeciek, gdyż Sony najpewniej podzieli się ją z nami nieco później. Być może to jest ta niespodzianka, którą szykowano na 8 maja.

Zatem, za 3199 zł, jakie przyjdzie nam zapłacić w przedsprzedaży za Xperię XZ Premium, dostaniemy oprócz pudełka z telefonem, bezprzewodowe słuchawki SONY MDR100ABN.

SONY MDR100ABN

Jest to prezent o wartości 1200-1300 złotych, więc Sony naprawdę się postarało. Oczywiście na oficjalną wersję komunikatu musimy poczekać jeszcze 12 dni, kiedy to magazyny z Xperią XZ Premium się otworzą.

Warto przy okazji wspomnieć, że smartfon będzie oferowany w trzech kolorach – do Świetlistego Chromu oraz Głębokiej Czerni dołączył Bronze Pink. Smartfon okazał się też wyborem internautów w plebiscycie portalu GSMarena na najlepszy smartfon tej wiosny, wyprzedzając Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Mi 6.

Sony Xperia XZ Premium Bronze Pink

źródło: własne (nasz drogi informatorze – dzięki!), Sony

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona