Fot: Media Expert

Wielkanocna promocja w Media Expert – sporo urządzeń w niższych cenach

Niedziela wielkanocna trwa, a to oznacza tylko jedno – świąteczne promocje. Do gry włącza się Media Expert, który zamierza powalczyć promocjami na wybrane urządzenia o naszą uwagę i nasze portfele.

Świąteczna promocja u żółto-czarnych potrwa do poniedziałku, 22.04, do godziny 23:59. Jak można było się spodziewać, sieć przeceniła sporo produktów z różnych działów. Z mojego researchu wynika, że szczególną uwagę warto poświęcić działom związanym z AGD, konsolami i grami, laptopami oraz rekreacji. Oczywiście można też znaleźć kilka co ciekawszych ofert w innych działach, na czele ze smartfonami. Sporo zależy tutaj od tego, jakiego sprzętu w danej chwili poszukujecie.

Reklama

Z co ciekawszych promocji chciałem skierować Waszą uwagę na takie oferty, jak:

  • czujniki parkowania SAVIO CP-02/S: 60,99 złotych (~75 złotych),
  • robot myjący IROBOT Scooba 450: 1999 złotych (~2800 złotych),
  • odkurzacz BOSCH BCH65PET: 1099 złotych (~1299 złotych),
  • South Park: The Fractured but Whole Edycja Kolekcjonerska na XBOXa: 166,89 złotych (~200 złotych),
  • drukarka OKI ML1120eco: 659,99 złotych (~800 złotych),
  • Xiaomi Mi A2 Lite 64GB złoty: 870 złotych (~899 złotych),

Ciekawych ofert jest zresztą o wiele więcej. Polecam Wam poświęcić te pół godziny z życia i dokładnie zapoznać się z listą przecenionych produktów. Media Expert jest też tą siecią sprzedażową, która bardzo ładnie rozwija linię produktów nacechowanych na sport i rekreację. Wiosnę mamy już niemal w pełni, dlatego też nie będę zdziwiony, jeśli poza akcesoriami typowo związanymi z rynkiem RTV/IT/AGD, znajdziecie dla siebie jakiś sprzęt, który pomoże Wam zadbać o kondycję i formę.

źródło: Media Expert, opr. własne