Wielka moc życzeń na Wielkanoc - Tabletowo.pl
Ważne

Wielka moc życzeń na Wielkanoc

Tabletowo.pl Wielka moc życzeń na Wielkanoc Nowości

Święta to radosny czas spędzany w gronie najbliższych, kojarzący się głównie z suto zastawionym stołem i możliwością odpoczęcia od dnia codziennego, zabiegania i pracy. To także kilka dni w roku, podczas których jesteśmy dla siebie wyjątkowo mili. Składając życzenia roztaczamy przez znajomymi nie wiadomo jak bujne wizje, które oczywiście są przyjemne, ale nie zawsze realne, a przecież życzenia można złożyć tak przyziemnie… Wraz ze wszystkimi redaktorami Tabletowo.pl życzę Wam przede wszystkim zdrowia – bez niego wszystko inne traci sens. Prawdziwej miłości, która pozwoli Wam przejść przez życie z uśmiechem na ustach i radością w sercu. A wreszcie by wszystko Wam się dobrze układało – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Znajomy po fachu napisał mi dziś, by nigdy nie zabrakło tabletów i ludzi, którzy chcą o nich czytać – były to najlepsze życzenia, jakie mogłam sobie wymarzyć (dzięki raz jeszcze!). Wszystkim, którzy przesłali życzenia na nasze skrzynki mejlowe i umieścili na Facebooku, serdecznie dziękujemy ;)

Dobra, a teraz, skoro już nawet Wy, drodzy Czytelnicy Tabletowo.pl, piszecie, żebym wreszcie zostawiła sprzęt i zajęła się świętowaniem i jedzeniem… to idę to zrobić, a co! ;) I Wam też to polecam.

Raz jeszcze: wesołych, pogodnych, spokojnych świąt! Duuuuuuużo odpoczynku i błogiego lenistwa – trzeba korzystać póki można.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona