Więcej o tabletach Archos Arnova 10b G3 i 9b G3 - Tabletowo.pl

Więcej o tabletach Archos Arnova 10b G3 i 9b G3

Tabletowo.pl Więcej o tabletach Archos Arnova 10b G3 i 9b G3 Nowości

W ubiegłym miesiącu poinformowaliśmy Was o prezentacji zupełnie nowej serii tabletów internetowych firmy Archos: Arnova G3. Wszystkie wchodzące w jej skład urządzenia charakteryzują się dobrą specyfikacją i pracują w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 4 Ice Cream Sandwich. Dziś dowiedzieliśmy się nieco więcej o Archosach Arnova 10b G3 i 9b G3, a nawet znamy cenę tego pierwszego.

Większy z poznanej dwójki to Arnova 10b G3. Tablet wyposażono w 10,1-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, wyjście HDMI i system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który na podanych podzespołach powinien działać zadowalająco płynnie. Cena Arnovy 10b G3 wynosi $200, a urządzenie jest już dostępne w sklepie Adorama.

Drugi z członków rodziny Arnova G3, 9b, ma specyfikację podobną do większego brata, lecz zamiast 10,1-calowego ekranu i 8GB pamięci, ma 9,7-calową matrycę IPS (1024 x 768, 4:3) oraz dysk wewnętrzny o pojemności 4GB. Cena Arnovy 9b G3 nie została jeszcze ujawniona, lecz spodziewamy się, że ze względu na lepszej jakości ekran, urządzenie będzie droższe od 10b G3.

Informacji o pozostałych modelach należących do serii Archos Arnova G3 znajdziecie w tym wpisie.

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona