Wideo z konferencji Apple już dostępne - Tabletowo.pl

Wideo z konferencji Apple już dostępne

Tabletowo.pl Wideo z konferencji Apple już dostępne Apple Nowości

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wydarzeniem dzisiejszego dnia, a może nawet i tygodnia, była konferencja prasowa Apple, na której to przedstawiony został iPad trzeciej generacji. I choć urządzenie to wzbudza wiele emocji – często bardzo skrajnych, nie mam obecnie zamiaru rozstrzygać czy nowy tablet Apple jest interesujący czy nie (część z Was już to zrobiła w komentarzach pod wpisem o nowym iPadzie). Według mnie należy się z tym przespać, przeanalizować wszystkie parametry (Retina robi wrażenie…), podejść do tego wszystkiego na spokojnie i z dystansem. A przede wszystkim należy wziąć go w swe ręce (postaramy się to zrobić zaraz po polskiej premierze modelu!) i sprawdzić na własnej skórze czy zmiany, jakie wprowadziło Apple, zasługują na brawa.

Jak się mogliście zorientować podczas naszej relacji z konferencji Apple (prawie tysiąc osób ją obserwowało – dzięki!) nie było dostępnego w sieci żadnego streamingu wideo live. Jednak ostatnie poczynania koncernu z Cupertino wskazywało na to, że zapis wideo z wydarzenia jakiś czas później pojawi się na stronie Apple. I tak też się stało.

Jeśli jesteście ciekawi jak Tim Cook poradził sobie w przedstawianiu nowego tabletu Apple i ciekawych aplikacji, które trafią do AppStore (a przecież było to jego pierwsze wystąpienie na scenie z tabletem w ręce, wcześniej prezentował iPhone’a 4S) – zapraszam do obejrzenia wideo z konferencji Apple.

Zapis tego wydarzenia dostępny jest na stronie Apple – tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona