Wideo: Unboxing OUKITEL K10000 Pro | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Wideo: Unboxing OUKITEL K10000 Pro

Dołącz do dyskusji 0

W tym tygodniu kończy się przedsprzedaż smartfonu OUKITEL K10000 Pro. Dla wielu urządzenie to było dość ciekawą propozycją, stąd niektórzy ucieszyli się, że Aliexpress „wrzuciło” ten telefon do sekcji błyskawicznych sprzedaży.

W błyskawicznej sprzedaży, która została otwarta Aliexpress, cena OUKITELA K10000 Pro została obniżona do 170,11 dolarów, choć sklep dorzuca też dodatkowo własne kupony, które zachęcają do zainteresowania się tym sprzętem.

Jako, że K10000 Pro jest już dostępny w regularnej sprzedaży, w sieci pojawiają się pierwsze filmy z rozpakowaniem smartfonu. W zestawie sprzedażowym, oprócz pudełka z nowym OUKITELEM znajdziemy cały pakiet gadżetów.

Na filmie można też przyjrzeć się, jak działają poszczególne elementy interfejsu i funkcje K10000 Pro – inteligentne gesty, wybudzanie i tryb jednej ręki. Skaner linii papilarnych oprócz odblokowywania ekranu potrafi też pełnić funkcję przycisku cofnij, przełączać utwory w odtwarzaczu muzycznym i klipy w odtwarzaczu wideo, sprawdzać się jako spust migawki czy przycisk odbierania połączeń.

Błyskawiczna sprzedaż OUKITELA K10000 trwa  od dziś do 20 czerwca. Zainteresowani mogą skorzystać z tej strony.

artykuł powstał przy współpracy z OUKITEL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona