WhatsApp z możliwością wykonywania połączeń już dla wszystkich | Tabletowo.pl

WhatsApp z możliwością wykonywania połączeń już dla wszystkich

Dołącz do dyskusji 0

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych. Co ciekawe, mogą go pobrać nawet posiadacze starszych telefonów z Symbianem. Jednak niedawno pojawiła się bardzo ważna aktualizacja, która pozwala na wykonywanie połączeń głosowych.

Możliwość dzwonienia przez Whatsapp była dostępna, ale wyłącznie dla ograniczonego grona użytkowników. Na szczęście wreszcie ta funkcja trafi na pokład wszystkich urządzeń, bez wyjątku. Według mnie, dzięki temu aplikacja stanie się jeszcze bardziej użyteczna.

Zresztą podobną funkcjonalność oferuje groźny konkurent, czyli Google Hangouts. Wątpię, że Facebook pozwoliłby swojej firmie na zostanie z tyłu. Aby móc bezproblemowo odbierać i nawiązywać połączenia, musimy mieć wersję 2.12.19. Choć istnieje szansa, że wykonywanie połączeń jest możliwe nawet w starszej wersji aplikacji.

Samo menu podczas rozmowy jest standardowe i nie różni się niczym od tego, które znamy z naszych smartfonów. Cieszę się, że również WhatsApp oferuje rozmowy – pozwoli to sporo zaoszczędzić, jeżeli będziemy dzwonić do znajomych z drugiej strony świata.

WhatsApp

WhatsApp jest już ważną częścią Facebooka. Wraz z Messengerem tworzą wyśmienity duet, który jest prawie nie do pobicia. Sądzę jednak, że Hangouts, Viber i Skype zagrażają ich pozycji.

Czy pobraliście już tą aktualizację? Która aplikacja Waszym zdaniem jest najlepsza do rozmów?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona