WEXLER Tab 7iQ obsługuje dwie karty sim, łączność 3G i kosztuje 150 dolarów | Tabletowo.pl

WEXLER Tab 7iQ obsługuje dwie karty sim, łączność 3G i kosztuje 150 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
WEXLER 7iQ

Ostatnio pojawia się bardzo dużo nowych tabletów z Windows 8 na pokładzie. Jednak nie możemy zapominać o Androidzie, ponieważ to nadal jest najpopularniejszy system mobilny i powstają dziesiątki urządzeń pracujących pod jego kontrolą. Jednym z nich jest WEXLER Tab 7iQ. 

WEXLER Tab 7iQ to jak łatwo można się domyślić 7-calowy tablet (rozdzielczość ekranu IPS wynosi 1024 x 600 pikseli), którego sercem jest 4-rdzeniowy procesor tajwańskiej firmy MediaTek, MT8382 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na nasze dane przeznaczone jest 8 GB pamięci, ale można ją rozbudować za pomocą kart pamięci MicroSD. Znajdziemy w nim również WiFi, Bluetooth, GPS oraz 5-megapikselowy aparat.

Dla wielu jego największą zaletą może być możliwość korzystania z dwóch kart sim (łączność 3G/HSPA+) oraz niska cena, która wynosi tylko 156 dolarów. Razem z tabletem dostajemy pakiet aplikacji producenta jak ESET Mobile Security oraz Kingsoft Office.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona