Wesołych Świąt! | Tabletowo.pl

Wesołych Świąt!

Dołącz do dyskusji 0

Aby tradycji stało się zadość… przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia!

Drodzy moi!

Niezmiernie cieszę się, że w takich dniach, jak te, możemy jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć i przekazać sobie najszczersze życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych ciepła oraz rodzinnych świąt wielkanocnych. Niech tych kilka dni pozwoli nam wszystkim spotkać się z najbliższymi, spędzić miło czas, trochę odpocząć, a nawet sobie pofolgować – bo przecież nie codziennie stół ugina się pod natłokiem przeróżnych pyszności, a lodówka aż krzyczy, żeby ją otworzyć i trochę odciążyć.

Mimo to, nie zapominajcie o Tabletowo i zaglądajcie do nas w wolnej chwili, żeby nic ciekawego przez święta Wam nie umknęło! Choć my też raczej postaramy się odpocząć ;)

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, Kochani!

Życzy oczywiście cała ekipa Tabletowo.pl

PS. Pamiętajcie też, że dziś jest 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis – dzień, w którym nie możecie wierzyć we wszystko. Tak tylko uprzedzam, żebyście się nie dali nabrać ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona