Wesołych świąt! - Tabletowo.pl
Ważne

Wesołych świąt!

Tabletowo.pl Wesołych świąt! Nowości

Aby tradycji stało się zadość… Standardowo już, w wigilijny wieczór, chciałam Wam – w imieniu całej redakcji Tabletowo.pl – życzyć wesołych świąt. Wszystkiego, co najlepsze na te najbliższe, świąteczne dni, ale i cały przyszły rok. Życzymy Wam przede wszystkim tego, czego nie można kupić za pieniądze: zdrowia, miłości, a także realizacji celów osobistych i zawodowych. A tak na teraz: spokojnych i pogodnych świąt spędzonych w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół i… dużo odpoczynku. Zwolnijmy na te kilka dni, zapomnijmy o internecie i elektronice, spędźmy je w rodzinnej atmosferze z uśmiechem na ustach (nie tylko przy otwieraniu prezentów spod choinki ;)).

Dziękujemy Wam za czytanie naszych artykułów, a także za ich komentowanie – bardzo się cieszymy, że nie jesteście biernymi odbiorcami. Mamy nadzieję, że czyta Wam się publikowane przez nas materiały co najmniej tak przyjemnie, jak nam się je pisze.

Lojalnie uprzedzamy, że przez całe święta (do 26.12. włącznie) redakcja Tabletowo.pl jest offline. Odpoczniemy, najemy się ;) i po tych dwóch wolnych dniach, wracamy do Was naładowani pozytywną energią.

Wesołych Świąt! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona