Wesołych Świąt! | Tabletowo.pl

Wesołych Świąt!

Dołącz do dyskusji 0

Pogoda za oknami nas rozpieszcza. Około 10 stopni na plusie, słonecznie (choć miejscami bardzo mgliście) i brak nawet najmniejszych oznak śniegu (poza rejonami górskimi). Trudno uwierzyć, że to Boże Narodzenie… A jednak!

Z okazji Świąt, tradycyjnie już, chciałabym Wam złożyć, w imieniu całej tabletowej redakcji, najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, radości, zadowolenia z życia – zarówno osobistego, jak i zawodowego i… ogromu miłości, bo to właśnie ona nadaje nam sens życia! Spędźcie  te Święta w rodzinnej atmosferze, z dala od wszelkiej maści elektroniki – urządzenia macie ze sobą codziennie, a najbliższych – niekoniecznie. Ale wierzę, że macie odpowiednio dobrane priorytety… :)

Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt! I duuuużo dobrego jedzenia na stole ;) Udanych prezentów (pochwalcie się, co dostaliście!), ogólnej satysfakcji i uśmiechu na ustach – nie tylko na te świąteczne dni, ale też na co dzień. I odrobiny błogiego lenistwa…!

Redakcja Tabletowo.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona