Unified Remote Full

Weekendowa okazja – Unified Remote Full za niecałe cztery złote!

Jak na prawdziwego łowcę cebulowych okazji przystało, śledzę uważnie różnorakie akcje promocyjne licząc, że znajdę coś dla siebie. Jednym z moich ulubionych miejsc na tego typu przeceny jest Google Play, ponieważ setki aplikacji na Androida, które uważam za ciekawe i godne uwagi, kosztuje tyle, że po prostu rezygnuję z ich zakupu i szukam bezpłatnego odpowiednika. Dzięki świątecznym, wakacyjnym i noworocznym „wyprzedażom” upolowałem już całkiem sporo gier i programów za grosze. Dzisiaj chcę się podzielić z Wami sporą przeceną na Unified Remote Full.

Jeśli wiecie, co to Unified Remote, korzystacie z niego lub też po prostu czekacie na dobrą okazję, to na samym początku po prostu powiem, że płatna wersja tej aplikacji została całkiem przyzwoicie przeceniona – tylko w ten weekend, zamiast 4,99 dolara należy zapłacić za nią 0,99 dolara, co w Google Play przekłada się na skromne 3,69 zł.

Weekendowa okazja - Unified Remote Full za niecałe cztery złote! 14
Unified Remote Full w okazyjnej cenie w Google Play

Pocieszę jeszcze tylko tych, którzy już wiedzą, że z różnych przyczyn mogą przegapić promocję – jest ona w jakiś sposób powtarzalna. Mi w styczniu tego roku udało się kupić aplikację za 50 groszy, ale uwierzcie mi – jest warta niecałej „czwórki”. No właśnie…

… bo po co właściwie ta aplikacja?

Nieco upraszczając sprawę – zmienia ona smartfon z Androidem w „pilot” do komputera. Działa zarówno z Windowsem, Linuxem, jak i MacOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. To, co moim zdaniem najlepsze w aplikacji to fakt, że można ją połączyć z komputerem nie tylko za pomocą Wi-Fi czy Bluetooth, ale przy ustawieniu odpowiednich przekierowań portów można to robić z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu!

Dzięki temu wykorzystuję ją na wiele sposobów – często puszczam sobie muzykę z laptopa na głośnikach i niekoniecznie przebywam w tym czasie przy biurku. Jeśli tylko mam przy sobie telefon, mogę w prosty sposób zmienić muzykę, ale również ją ściszyć. Można także – niczym przy użyciu TeamViewera – podejrzeć ekran komputera i sprawdzić chociażby to, czy pobrał nam się jakiś plik. Ale oprócz sterowania mediami i „pulpitu zdalnego”, Unified Remote może pełnić rolę również myszki, klawiatury i menedżera plików. Do tego dochodzi wiele – dostępnych tylko w wersji Full – pilotów dedykowanym konkretnym działaniom i aplikacjom, jak oglądanie filmów na YouTube, zarządzanie Spotify, Netflixem, VLC czy prezentacją w Powerpoincie. Najlepsze zostawiłem na koniec – można użyć aplikacji do zdalnego wyłączenia komputera, zaś dzięki opcji Wake on LAN wielu z Was będzie mogło wykorzystać ją do zdalnego uruchamiania stacji roboczej.

Jeśli chcecie kupić Unified Remote Full to możecie kliknąć poniższy baner, aby przenieść się do strony aplikacji w Google Play. Pamiętajcie, że promocyjna cena obowiązuje tylko przez ten weekend ;)

Weekendowa okazja - Unified Remote Full za niecałe cztery złote! 15

źródło: Reddit, Google Play