Według Samsunga problem z odstającą ramką to nie problem... 18

Według Samsunga problem z odstającą ramką to nie problem…

Wiem, że brzmi to kuriozalnie, ale tak niestety jest. Po aferze z wyginającym się flagowcem sadowników okazało się, że konkurent w postaci Galaxy Note 4 też ma problem. Otóż między ekran, a metalową ramkę można wcisnąć wizytówkę, a nawet kartę kredytową. Co ciekawsze, według producenta to wcale nie jest problemem. 

Mało tego. Samsung twierdzi, że z czasem szpara może się powiększać, ale ma to kompletnie nie wpływać na konstrukcję oraz pracę urządzenia.

AndroidCentral dotarł do oficjalnej wiadomości, która widniała na stronie Samsunga. Dotyczyła ona szczeliny, w którą co niektórzy zdołali wcisnąć np. kartę kredytową. Co ciekawsze, owa szpara wg. Samsunga jest wymuszona technologicznie, jeśli można to w ogóle tak określić. Samsung Galaxy Note 4 spełnia wszystkie wymogi jakościowe i wszystko jest z nim w porządku – tak twierdzi PR Samsunga.

Mimo zapewnień firmy o jakości i braku wpływu szczeliny na działanie urządzenia, czułbym się nieco pokrzywdzony. Sądzę, że nie powinno jej być, bo wiadomo, że telefonu używa się przeróżnych warunkach i łatwo o zabrudzenia, które równie łatwo mogą się gromadzić w tej wolnej przestrzeni między ramką a wyświetlaczem.