Według badań 27% ankietowanych, którzy chcą kupić iPhone 6, to użytkownicy Androida | Tabletowo.pl

Według badań 27% ankietowanych, którzy chcą kupić iPhone 6, to użytkownicy Androida

Dołącz do dyskusji 0

Nowe iPhone’y cieszą się ogromną popularnością i zapewne niedługo będziemy mogli przeczytać o kolejnych pobitych rekordach sprzedaży. Jednak jeszcze ciekawiej prezentują się statystyki, dzięki którym dowiadujemy się jak reagują na niego osoby korzystające do tej pory z Androida. I wygląda na to, że sporo z nich chętnie porzuci swoje phablety z systemem Google na rzecz wielkich iPhone’ów.

Badanie przeprowadzone przez RBC Capital Markets na 6 tysiącach badanych potwierdziło, że będzie ogromne zapotrzebowanie na nowe urządzenia od Apple. Jednak najważniejsze w nim jest to, że aż 27% badanych zamierza kupić jedną z dwóch wersji iPhone 6, a jego poprzednie urządzenie pracowało pod kontrolą Androida. Prawdopodobnie ich sprzedaż to nie będzie tylko ogromny sukces Apple, ale również duży cios dla Androida i Google. Wydaje się, że wiele osób mogło korzystać z najpopularniejszego systemu tylko dlatego, że Apple nie miało niczego większego w ofercie.

Reszta wyników dotyczy już tylko nowych iPhone’ów. 50% badanych chciałoby kupić wersję z 64 GB pamięcią, ale zadowoli się każdą inną, jaka będzie dostępna. Zegarek od Apple zamierza kupić tylko 11% ankietowanych. Płatności Apple również nie wzbudzają dużego zainteresowania, ponieważ przekonanych jest do nich tylko 16% pytanych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona