Wczoraj zadebiutował Redmi 3S, a dziś Redmi 3X – czym się różnią? | Tabletowo.pl

Wczoraj zadebiutował Redmi 3S, a dziś Redmi 3X – czym się różnią?

Dołącz do dyskusji 0

Spodziewaliście się zobaczyć dziś kolejny smartfon od Xiaomi? Ja też nie. Tymczasem dzień po Redmi 3S Chińczycy zaprezentowali Redmi 3X. Jak bardzo różnią się oba modele? Wbrew pozorom są niemal identyczne.

Niemal to słowo-klucz. Bez powodu przecież Xiaomi nie wypuszczałoby na rynek klona zaprezentowanego zaledwie jeden dzień wcześniej smartfona. Zmian względem – nazwijmy to – pierwowzoru nie ma jednak zbyt wiele. Redmi 3X, w przeciwieństwie do Redmi 3S, został stworzony na wyłączność China Unicom i tylko karty z tej sieci obsłuży. Klienci dostaną też wybór tylko pomiędzy srebrną, a złotą wersją kolorystyczną, nie pojawi się natomiast szara.

Ostatnią różnicą jest ta, że Redmi 3X dostępny będzie tylko w jednej konfiguracji: z 2 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej (Redmi 3S można kupić w wersji 2 GB/16 GB i 3 GB/32 GB). Jej cenę ustalono na 899 juanów (około 550 złotych bez podatku). Jeśli sięgniecie pamięcią, to pierwowzór tyle kosztuje w wariancie 3 GB/32 GB.

Xiaomi Redmi 3X

Pozostała specyfikacja pozostaje bez zmian w obu przypadkach. Jeśli chcecie ją sobie przypomnieć, odsyłam Was do tego wpisu.

Źródło: Xiaomi przez GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona