Ważna funkcja wideo z Xiaomi Mi MIX 3 trafia do Xiaomi Mi 8

Aktualizacje już dawno stały się czymś więcej niż drogą ku temu, aby wyeliminować zauważone wady w systemie lub naprędce dograć nowe łatki zabezpieczeń. Udowadnia to Xiaomi, które w najnowszej aktualizacji dodaje jedną bardzo użyteczną funkcję dla Mi 8. Precyzując, chodzi o nagrywanie w zwolnionym tempie.

Na ten moment niezaktualizowany Xiaomi Mi 8 nie potrafi rejestrować materiału w SlowMotion w 960 klatkach na sekundę. Xiaomi Mi MIX 3 potrafi. Zatem, co robi Xiaomi? To proste: udostępnia aktualizację, tym samym jeszcze bardziej poszerzając arsenał możliwości, jakim dysponuje jubileuszowy flagowiec z tego roku. Informacja o aktualizacji jest w zasadzie pewniakiem, bowiem pochodzi od jednego z dyrektorów firmy.

Fot: producenta

Warto też zwrócić uwagę na to, że nowa funkcjonalność jest dostępna dla tych użytkowników smartfona, którzy już pracują na najnowszej wersji nakładki, MIUI 10. W chwili obecnej nie znamy terminu wydania aktualizacji, jednak należy spodziewać się tego, że Xiaomi nie każe swoim fanom czekać zbyt długo.

Reklama

Kończąc, pozwolę sobie przypomnieć, że Xiaomi Mi MIX 3 jest jednym z niewielu urządzeń, które w rankingu DXoMark przekroczyło sto punktów.

Smartfon fotograficznie pracuje na 12 Mpix matrycy Sony IMX363, gdzie rozmiar piksela wynosi 1,4 um. Drugi aparat z duetu to teleobiektyw, który również bazuje na 12 Mpix matrycy. Na wyposażeniu nie zabrakło czteroosiowej optycznej stabilizacji obrazu, wsparcia dla Dual-core Focus, a także rozpoznawania scenerii z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Cieszy, że Xiaomi podchodzi do aktualizacji właśnie w ten sposób. Mam nadzieję, że użytkownicy Mi 8 również docenią ten gest.

źródło: gizmochina.com