Wayward Souls wreszcie dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

Wayward Souls wreszcie dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Gra Wayward Souls trafiła do App Store trzy miesiące temu i z miejsca została okrzyknięta przez krytyków jedną z najciekawszych pozycji wydanych w tym roku na iPada. Teraz tytuł ten doczekał się w końcu wersji na urządzenia z systemem Android, dzięki czemu również zwolennicy zielonego robota będą mogli przekonać się o tym, co oferuje najnowsza produkcja studia Rocketcat Games.

Mimo iż na pierwszy rzut oka Wayward Souls wygląda jak kolejne retro-RPG wzorowane na starych przebojach z Super Nintendo, to jednak po bliższym poznaniu okazuje się, że elementy typowe dla klasycznych japońskich produkcji, takie jak rozbudowana wielowątkowa fabuła i interesujące postacie, mieszają się tutaj z cechami charakterystycznymi dla bardziej współczesnych gier typu Hack’n’Slash, czyli zręcznościowym systemem walki i losowo generowanymi mapami. Wszystko to spięto zaś ze sobą dość wygórowanym poziomem trudności, który może stanowić wyzwanie nawet dla bardziej doświadczonych graczy.

Gra Wayward Souls dostępna jest do nabycia w sklepach z aplikacjami App Store (5,49 euro) i Google Play (14,19 zł). W grze brak mikropłatności, jednak twórcy zapowiedzieli, że każdy większy update może przynieść ze sobą nieznaczne podwyższenie ceny.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona