Warto szukać perełek w innych regionach - Levitagram dla Windows Phone | Tabletowo.pl

Warto szukać perełek w innych regionach – Levitagram dla Windows Phone

Dołącz do dyskusji 0

Telefony z Windows Phone na pokładzie, zwłaszcza te, które wychodzą spod ręki Finów to bardzo często telefony z ponadprzeciętnymi aparatami fotograficznymi. Lumia 820, 920, 925, Icon, 930, 1020, 1520 i od biedy… 720 to telefony robiące naprawdę świetne zdjęcia i nie ma co się dziwić, że mawia się o Windows Phone jako o systemie operacyjnym dla urządzeń mobilnych, który posiada najlepsze zaplecze „aparatofonów”. Sama Nokia słynie także i z wcześniejszych, rewelacyjnych urządzeń posiadających świetne obiektywy, także i z optyką Carl Zeiss.

Nic więc dziwnego, że deweloperzy aplikacji dla Windows Phone prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych propozycji dla maniaków mobilnej fotografii. Od pewnego czasu zacząłem się interesować także aplikacjami niedostępnymi dla regionu „Polska” i aktywnie przeszukuję Sklep dla Windows Phone przy innym ustawieniu regionu znajdując nierzadko prawdziwe perełki. Jedną z nich jest Levitagram, który pozwala na stworzenie niepowtarzalnego ujęcia, w którym wybrany obiekt będzie lewitował. Zamysł prosty i może niezbyt odkrywczy, ale wykonanie wygląda naprawdę imponująco i pozwala na pochwalenie się niebagatelnymi zdjęciami.

9514e2a8-656c-4b8d-b541-feeac9fec1c0 e6855485-8b21-4843-a74f-224f4b1feaa9

Jednakże, stworzenie takiego ujęcia jest nieco trudne. Po pierwsze, wykonując obydwa ujęcia trudno jest nie poruszyć smartfona, co z pewnością zdjęcie popsuje. Po drugie – także i w czasie zdjęcia sprzęt musi być ustawiony bardzo stabilnie. To jak dla mnie eliminuje z wykonywania zdjęć dla tej aplikacji np. Lumię 630, która nie posiada spustu migawki i tym samym, może się okazać, że taki efekt na tym sprzęcie jest wręcz niemożliwy do wykonania.

Trzeba jednak przyznać, że efekty, które już uda nam się uzyskać, prezentują się naprawdę świetnie i czynią z tej aplikacji naprawdę ciekawą propozycję dla maniaków mobilnej fotografii. Mówi się, że smartfony nie są do robienia zdjęć. Naprawdę? Co jak co, ale posiadają potężną bazę dodatków, dzięki którym nie dość, że w prosty sposób wykonany fenomenalne ujęcie, to jeszcze możemy od razu je wrzucić na nasze ulubione portale społecznościowe i pochwalić się nimi znajomym.

Levitagram jest dostępny dla:

 

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona