Warhammer 40,000: Carnage na iOS i Androida 80 procent taniej | Tabletowo.pl

Warhammer 40,000: Carnage na iOS i Androida 80 procent taniej

Dołącz do dyskusji 0

Uwaga fani Warhammer 40,000. Przez ograniczony czas tytuł Carnage dostępny jest o osiemdziesiąt procent taniej niż zwykle!

W tym tytule wcielamy się w jednego z przedstawicieli XIII legionu Space Marines – Ultramarines. Do dyspozycji mamy szereg broni, w tym chociażby Chainsword czy Bolguna.  Mamy tu do czynienia z polem bitwy podzielonym na linie i jednostkami poruszającymi się po ustalonych drogach.

Przez pewien czas Carnage dostępny będzie jedynie za jeden dolar, więc powinniście się śpieszyć!

Mianem Warhammer 40,000 określane jest fikcyjne uniwersum opisane przez twórców na potrzeby gry. Jest to ponury świat w odległej przyszłości, targany brutalnymi konfliktami. Jednymi z jego głównych bohaterów są Kosmiczni Marines (ang. Space Marines) – monolityczni, nadludzko sprawni wojownicy, wyznający podobny do średniowiecznego kodeksu rycerskiego etos, strzegący Imperium – ogromnego, galaktycznego państwa ludzkości.


Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona