Walentynki to świetny pretekst, by kupić smartfon lub smartwatch. Zwłaszcza w takiej promocji, jak ta

Akcja partnerska

Polujesz na Samsunga Galaxy S20 FE 5G, ale myślisz też o zakupie opaski Galaxy Fit2? Chodzi Ci po głowie kupno Oppo Reno 4 Pro 5G, ale masz jeszcze chrapkę na Oppo Watcha? A może chciałeś wejść w posiadanie Xiaomi Mi Watcha, a druga połówka z zazdrością mówiła, że też by coś takiego chciała…? Jeśli tak, ta promocja zdecydowanie powinna Cię zainteresować!

Walentynkowa promocja, którą warto się zainteresować

Producenci elektroniki z okazji tegorocznych Walentynek rozpieszczają nas promocjami, w ramach których kupując jeden smartwatch, drugi (lub opaskę) można otrzymać gratis. Ale to nie jedyne promocje, jakie z tej okazji znajdziecie w sieci. W ramach akcji RTV Euro AGD możecie otrzymać fajny gratis przy zakupie nowego smartfona lub smartwatcha jednej z kilku marek.

Promocją objęte są urządzenia następujących producentów: Samsunga, Xiaomi, Oppo, Motoroli, Honora i vivo. W przypadku pierwszych pięciu otrzymacie fajny gratis lub zniżkę na urządzenie ubieralne, natomiast w ostatnim – zniżkę na smartfon. I o ile na pierwszy rzut oka może się to wydawać skomplikowane – zupełnie takie nie jest.

Już tłumaczę.

Zasada w większości przypadków jest prosta – kupujesz jedno z wybranych urządzeń, objętych promocją – dostajesz drugie za symboliczną złotówkę. To, jakie jest to urządzenie, uwarunkowane jest wyborem smartfona, jakiego dokonamy.

Zestawy są następujące:

  • przy zakupie wybranego smartfona Samsunga: Samsung Galaxy Fit2 za złotówkę lub Samsung Galaxy Watch (w wersji różowej lub czarnej) o połowę taniej,
  • przy zakupie wybranego smartfona Xiaomi: Redmi 9A lub Redmi 9 gratis,
  • przy zakupie wybranego smartfona Oppo: głośnik OBMC03 oraz słuchawki Enco W11 za dwa złote,
  • przy zakupie wybranego smartfona Motoroli (w tym z najnowszej serii Moto G9): opaska Fit FW20 gratis,
  • przy zakupie smartwatcha Honor Watch GS Pro: słuchawki Magic Earbuds za złotówkę,
  • przy zakupie vivo Y11s: zniżka 100 złotych na smartfon.

Kilka wybranych przykładów? Bardzo proszę!

We wstępie artykułu wymieniłam trzy promocje, które – według mnie – mogą Was najbardziej zainteresować.

Przy zakupie Oppo Reno 4 Pro 5G (za 2999 złotych) dostajemy 50% zniżki na Oppo Watcha w każdej wersji, jaka jest dostępna w sprzedaży, tj. 41 mm, 46 mm i 46 mm LTE. Ceny po obniżce przedstawiają się następująco:

  • 649,60 złotych za 46 mm LTE (zamiast 1299 złotych),
  • 499,50 złotych za 46 mm (zamiast 999 złotych),
  • 399,50 złotych za 41 mm (zamiast 799 złotych).

Kupując Samsunga Galaxy S20 FE 5G (8/256 GB) za 3249 złotych, otrzymujemy zniżkę 50% na smartwatch Galaxy Watch, co oznacza, że można go kupić za 424,50 złotych w wersji różowej (zamiast 849 złotych) lub za 449,50 złotych w wersji czarnej (zamiast 899 złotych).

Jeśli natomiast szukacie smartwatcha dla siebie i swojej drugiej połówki, koniecznie zainteresujcie się ofertą na Xiaomi Mi Watch (za 549 złotych), przy zakupie którego za złotówkę otrzymacie Xiaomi Mi Watch Lite!

Promocja trwa do 14 lutego 2021. Obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i placówkach stacjonarnych. Obejmuje o wiele więcej urządzeń, niż te opisane przeze mnie wyżej, więc zdecydowanie warto je przejrzeć w poszukiwaniu sprzętu dla siebie – a nuż się okaże, że jest tam właśnie to urządzenie, którego szukaliśmy… ;)

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD