Walentynkowa promocja w Euro. Wygraj bilety do kina lub SPA! - Tabletowo.pl

Walentynkowa promocja w Euro. Wygraj bilety do kina lub SPA!

Tabletowo.pl Walentynkowa promocja w Euro. Wygraj bilety do kina lub SPA! Asus Ciekawostki Promocje

Choć Walentynki mamy już za sobą, sklep Euro postanowił okazać swoją miłość do klientów w postaci specjalnej promocji, w której można wygrać jeden z trzech bonów do SPA „Irena Eris” o wartości 500 zł lub jeden ze stu biletów dla dwojga do Multikina. Co trzeba zrobić, aby znów poczuć czar Walentynek?

Wystarczy, że w dniach 13-19.02.2012 w internetowym sklepie Euro zakupicie tablet lub netbook firmy Asus i wypełnicie odpowiedni formularz dołączając do niego numer faktury lub paragonu potwierdzającego transakcję. Bilety do Multikina otrzyma pierwsze 100 osób, które dokona zakupu i prawidłowo wypełni formularz, natomiast bony do SPA otrzymają właściciele zgłoszeń o numerach 50, 75 oraz 100.

W sklepie RTV Euro AGD możecie kupić tablety Asus Eee Pad Transformer TF101 oraz Asus Eee Pad Transformer Prime TF201. Dajcie znać w komentarzach, czy zdecydujecie się na wzięcie udziału w promocji.

Randka w kinie lub romantyczny wypad do SPA w cenie tabletu? Brzmi ciekawie!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona