electronic arts logo

Walentynkowa promocja od Electronic Arts w App Store

electronic arts logo

Polacy kochają promocje, choć Amerykanie, Brytyjczycy i Niemcy również. No dobra, „wszyscy” kochamy promocje. Są firmy, które praktycznie każdą okazję wykorzystają do tego, aby przyciągnąć uwagę klientów, oferując swoje produkty w niższych cenach.

Tym razem doczekaliśmy się walentynkowej obniżki cen wybranych gier Electronic Arts dla posiadaczy urządzeń giganta z Cupertino. Co jest według mnie jest dość sprzeczne z ideą tego święta. Nie wiem, jak wam, ale mi Dzień Świętego Walentego, Dzień Zakochanych, czy jak kto woli po prostu Walentynki, kojarzą się z okazywaniem miłości na wszelakie możliwe sposoby. Oczywiście mile widziane są podarunki w postaci kwiatów, bombonierek, perfum, biżuterii, czy też elektroniki użytkowej, jak również tradycyjnej kartki z wyznaniem gorącego uczucia, jednak tyczy się to ludzi, a nie towarzyszących nam na drodze życia sprzętów. Dobrze, nie będę was dłużej zanudzać swoimi kobiecymi (nie mylić z feministycznymi) poglądami, bo jakby nie patrzeć Tabletowo.pl czytają głównie mężczyźni.

Wracając do meritum. Posiadacze iPadów oraz iPhone’ów już dzisiaj mogą zakupić w App Store wybrane tytułu jednego z najbardziej znanych producentów gier, jakim jest amerykański Electronic Arts, w cenie nawet o 85 procent niższej, od standardowej. Jak się okazało fani tabletów z logo „nadgryzionego jabłka” mają większy wybór przecenionych produkcji.

Poniżej znajdziecie listę gier w okazyjnej cenie dla iPada:
Monopoly ($4,99),
Trivial Pursuit Master Edition ($2,99),
FIFA Soccer 2012 ($4,99),
Real Racing 2 ($2,99),
Tetris ($2,99),
Scrabble ($4,99),
Risk ($2,99),
The Game of Life ($2,99),
Battlefield Bad Company 2 ($4,99),
SPY mouse ($0,99),
Monopoly Here & Now The World Edition ($4,99),
Madden NFL 12 ($0,99),
Yahtzee ($2,99),
Battleship ($1,99).

źródło