Jaki sprzęt warto zabrać na wakacje? Zapraszamy do pobrania naszego Wakacyjnego Niezbędnika Gadżetowego w formie PDF-a! - Tabletowo.pl

Jaki sprzęt warto zabrać na wakacje? Zapraszamy do pobrania naszego Wakacyjnego Niezbędnika Gadżetowego w formie PDF-a!

Dołącz do dyskusji 0

Nadszedł ten wspaniały czas w roku, kiedy każdy z nas odlicza dni do wakacyjnego urlopu. Jako że trudno jest mi sobie wyobrazić wyjazd bez masy elektroniki, wraz z redakcją i naszym partnerem – sklepem Media Expert – postanowiliśmy Wam podpowiedzieć, jaki sprzęt warto ze sobą zabrać na krótszą czy dalszą podróż.

Nasz Wakacyjny Niezbędnik Gadżetowy podzieliliśmy na cztery obszary tematyczne (czas wolny, audio, moto i ochrona sprzętu), dzięki czemu – mam nadzieję – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jasne, moglibyśmy go rozbudować jeszcze o kolejne działy tematyczne, ale obawiam się, że byłaby to dla Was pozycja nie do przebrnięcia.

Wakacyjny Niezbędnik Gadżetowy przygotowaliśmy w formie PDF-a nie bez powodu. Wyjeżdżając na wakacje będziecie mogli tą zwartą publikację zabrać ze sobą w formie jednego pliku, bez konieczności przeklikiwania się przez kolejne wpisy na Tabletowo. Żeby jednak nasza praca nie zamknęła się wyłącznie w PDF-ie, każdy wpis tu dostępny, będzie w kolejnych dniach publikowany na Tabletowo z odnośnikiem do PDF-a, dzięki czemu osoby, które nie trafiły na niego od razu, będą miały okazję się z nim zapoznać.

Mam wielką nadzieję, że niniejsza publikacja przypadnie Wam do gustu! Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi materiałami z kolejnych stron tego PDF-a.

To tyle na razie ode mnie. Zostawiam Was w dobrych rękach redakcyjnych kolegów. Chociaż… nie, jednak nie – jeden tekst ode mnie też się trafił ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona