Wacom prezentuje trzy nowe tablety Intuos5 (wideo) | Tabletowo.pl

Wacom prezentuje trzy nowe tablety Intuos5 (wideo)

Dołącz do dyskusji 0
20120301-090420.jpg

Wacom zaprezentował trzy nowe tablety graficzne z serii Intuos5. Wszystkie urządzenia wyposażono w pojemnościowe ekrany dotykowe, oprogramowanie „Express View” oraz obudowę pokrytą matowym, miłym w dotyku tworzywem. Dzięki funkcji multitouch, tablety pozwalają na jednoczesne korzystanie ze wspieranych przez systemy OS X i Windows gestów i rysika, a na dodatek użytkownik może tworzyć własne skróty do ulubionych funkcji.
Sprzedawane z tabletami Intuos5 oprogramowanie „Express View” typu heads-up display wyświetla aktualne ustawienia urządzenia na ekranie komputera.

Nowe tablety Wacom Intuos5 są już wprowadzone na rynek w trzech wariantach gabarytowych: małym (4 x 6″ za 200£), średnim (6 x 8” za £330) i dużym (13 x 8″ za £430). Dla tych, którzy nie chcą funkcji multitouch, Wacom przygotował nieco tańszą wersję tabletu wyposażoną jedynie w rysik. Ma on wymiary 6 x 8” i kosztuje £270.

via The Verge

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona