Wacom prezentuje stylus Bamboo Duo - Tabletowo.pl

Wacom prezentuje stylus Bamboo Duo

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Wacom prezentuje stylus Bamboo Duo Nowości

Właśnie otrzymałem informację prasową o premierze drugiej generacji popularnego rysika dla tabletów wyposażonych w ekrany pojemnościowe – Wacom Bamboo Stylus Duo. Ta długa nazwa kryje dobrze znany i lubiany stylus Wacom Bamboo, lecz wyposażony długopis atramentowy służący do pisania na papierze. Podczas gdy dedykowana ekranom dotykowym miękka końcówka umieszczona jest na jednej stronie rysika, na drugiej widnieje długopis ukryty pod elegancką skuwką.

Wamcom Bamboo Duo wydaje się być idealnym akcesorium dla wszystkich, którzy chcą pisać lub rysować bez względu na okoliczności. Miękka końcówka rysika będzie odpowiednia do szybkich szkiców tworzonych na tablecie, podczas gdy atramentowy długopis przyda się do podpisywania niecierpiących zwłoki dokumentów.

Dla znawców tematu mamy garść informacji technicznych. Gumowa końcówka piórka jest wymienna i mierzy 6 mm, podczas gdy średnica stalówki długopisu wynosi 0,7 mm. Waga rysika wynosi równe 24g, czyli stosunkowo niewiele. Bamboo Duo jest niezwykle eleganckim akcesorium. Na jego wzornictwo składa wysokiej jakości chromowany metal o satynowej fakturze i czarno-platynowej barwie.

Tabletowo.pl Wacom prezentuje stylus Bamboo Duo Nowości

Wacom Bamboo Duo pojawi się na półkach sklepowych w maju w cenie 39,90 EUR (z VAT).

Wraz z premierą Wacom Bamboo Duo ujawniono, że w maju bieżącego roku w sklepie Google Play pojawi się dedykowana rysikowi aplikacja Bamboo Paper, która dotąd dostępna była tylko w Apple AppStore. Więcej na jej temat przeczytacie w mojej recenzji, natomiast informacje dotyczące pierwszego piórka Bamboo uzupełnicie czytając jego test.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona