Wacom pracuje nad zupełnie nowym produktem (wideo) | Tabletowo.pl

Wacom pracuje nad zupełnie nowym produktem (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Wacom, twórca najwyższej klasy tabletów graficznych, już za siedem dni zaprezentuje swój zupełnie nowy produkt. Odliczanie do premiery rozpoczęło się na stronie newthing.wacom.eu i wygląda na to, że każdego dnia opublikowana zostanie jedna wskazówka. Dzisiejsza brzmi: to nie jest tablet.

Trudno sobie wyobrazić, jakiego rodzaju urządzeniem będzie nowy produkt Wacom. Czyżby ta mająca wieloletnie doświadczenie firma dostrzegła na rynku lukę, którą chce wypełnić czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano? Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, a jedynym, co możemy robić do czasu prezentacji, jest codzienne odwiedzanie strony Wacom i zastanawianie się nad publikowanymi tam wskazówkami.

Artyści już zacierają ręce, ponieważ każda premiera nowego produktu firmy Wacom równa się małej rewolucji na kameralnym rynku urządzeń graficznych.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona