Wacom Cintiq 24HD odwiedza komisję FCC | Tabletowo.pl

Wacom Cintiq 24HD odwiedza komisję FCC

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl to nie tylko tablety internetowe, przenośne centra rozrywki kryjące w sobie dwu- lub nawet czterordzeniowe procesory i ilość pamięci operacyjnej wystarczającą, by zastąpić niejeden komputer. To także tablety graficzne, urządzenia typowo użytkowe, które są niezbędnym (i ulubionym) narzędziem każdego artysty. Dlatego postanowiliśmy nieco rozszerzyć zakres opisywanych tematów i od czasu do czasu publikować na łamach Tabletowo.pl informacje o tabletach graficznych. Oto pierwsza z nich: Wacom Cintiq 24HD odwiedził komisję FCC.

Jak to zwykle bywa w przypadku komisji FCC, niewiele szczegółów zostało ujawnione. Wiemy jednak, że urządzenie jest godnym kontynuatorem serii bardzo dobrej serii tabletów graficznych Cintiq i wyposażono je w bardzo duży, 24-calowy ekran pozwalający na tworzenie obrazów o naprawdę wysokiej rozdzielczości.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona