W skrócie: Reklama Samsunga Galaxy View i nowe motywy do pobrania z Theme Store dla smartfonów Galaxy 19

W skrócie: Reklama Samsunga Galaxy View i nowe motywy do pobrania z Theme Store dla smartfonów Galaxy

Z tabletem Samsunga Galaxy View jest jeden podstawowy problem – nie do końca wiadomo, czym on tak naprawdę jest. W najnowszej reklamie producent stara się to wyjaśnić, lecz mnie osobiście jego argumentacja jakoś nie przekonuje. Za to gratką dla użytkowników smartfonów Galaxy będą na pewno nowe motywy w Theme Store.

Reklama Samsunga Galaxy View

Jeśli uważnie śledziliście moje wpisy na temat tego tabletu wiecie, że usilnie próbuję znaleźć dla niego sensowne zastosowanie. Również Wy w komentarzach podajecie swoje propozycje, które – muszę przyznać – nierzadko są lepsze od mojej prywatnej koncepcji.

Samsung robi jednak coś zgoła innego – nie próbuje „szufladkować” swojego produktu, podkreślając jego mobilność i mnogość zastosowań. To pokazuje właśnie najnowsza reklama Galaxy View. Dowiadujemy się z niej, że:

To nie telewizor. To nie tablet. To rozrywka. Wymyślona na nowo.

Sami zobaczcie:

Nie wiem, jak Wy, ale ja czuję się lekko skonsternowany. Bo skoro to nie jest ani telewizor, ani tablet, to czym jest Galaxy View? Rozrywką w zupełnie nowym tego słowa znaczeniu, czyli…?

W każdym razie Samsung próbuje po raz kolejny przekonać klientów do zakupu tego urządzenia. Czy powyższa reklama w połączeniu z 20% obniżką ceny poskutkuje – osobiście śmiem wątpić.

Nowe motywy do pobrania z Theme Store dla smartfonów Galaxy

Każdy czasem lubi odświeżyć wygląd swojego smartfona. Jednym wystarcza zmiana etui/pokrowca, inni chcieliby za to zmienić coś w jego „środku”. Z pomocą przychodzą motywy, których pojawia się coraz więcej w Theme Store.

Niestety nie wszyscy mogą skorzystać z jego dobrodziejstwa. A szkoda, ponieważ właśnie pojawiła się kolejna paczka 48 nowych skórek. Nie będę ich wszystkich tutaj zamieszczał – chciałem zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa tematy. Myślę, że wielu z Was przypadną one do gustu z uwagi, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Pierwszy z nich to Christmas market, natomiast drugi nazywa się White Christmas.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie nowe motywy pojawiły się właśnie w Theme Store, musicie sami tam zajrzeć. Propozycji jest naprawdę dużo i na pewno przynajmniej jedna Wam się spodoba.

Źródło: Samsung Mobile USA, SamMobile