W skrócie: Kolejna porcja zdjęć Huawei P8, P8 Lite oraz Sony Xperia Z4 | Tabletowo.pl

W skrócie: Kolejna porcja zdjęć Huawei P8, P8 Lite oraz Sony Xperia Z4

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie co chwile pojawiają się informacje o najnowszych urządzeniach od Huawei i Sony. Dziś natomiast pojawiły się zdjęcia prasowe przedstawiające właśnie te urządzenia. Postanowiłem opisać je w jednym wpisie, co by Wam nie bałaganić za bardzo na głównej ;).

Huawei P8 zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu, dokładnie 15 kwietnia. Wiemy o nim całkiem sporo zarówno w kwestii specyfikacji, jak i wyglądu. Z wcześniejszych plotek wynika, że smartfon będzie wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Kirin 930 (lub 935), 3GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Dodatkowo do naszej dyspozycji przeznaczone będą aparaty o matrycach 13 Mpix z tyłu oraz 5 Mpix na przodzie. Całość dopełni akumulator o pojemności 2520 mAh oraz Android 5.0 Lollipop.

P8

Huawei P8 Lite będzie natomiast nieco okrojoną wersją modelu bez przyrostka „Lite”. Znajdziemy tu bowiem 5-calowy wyświetlacz HD oraz 2 GB pamięci RAM. Reszta specyfikacji zostanie prawdopodobnie bez zmian, a premiera tego urządzenia będzie miała miejsce również 15 kwietnia.

O Sony Xperia Z4 wiemy najmniej. Z plotek wiadomo, że smartfon będzie posiadał 5,2-calowy wyświetlacz Quad HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4GB RAM, 20,7-megapikselowy aparat oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wersji). Więcej o urządzeniu nie wiemy, nieznana jest również data prezentacji.

z4

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona