W skrócie: Drugi ekran w LG G5 oraz kolejni przedstawiciele nowej serii X | Tabletowo.pl

W skrócie: Drugi ekran w LG G5 oraz kolejni przedstawiciele nowej serii X

Dołącz do dyskusji 0

W 2016 roku LG przeprowadzi rewolucję na szeroką skalę w swoim portfolio. Zmiany objawią się nie tylko w całkowitej zmianie designu w przypadku flagowego G5, lecz także na dodaniu dwóch, zupełnie nowych, linii: K oraz X. Cały czas spływają do nas kolejne informacje odnośnie tych kwestii, co daje nam podgląd na to, jakich jeszcze nowości możemy się spodziewać.

Drugi ekran w LG G5

Koreańczycy po raz pierwszy zastosowali to rozwiązanie w modelu V10. Było ono swoistą odpowiedzią na wyświetlacz krawędziowy we flagowcach Samsunga i również ma na celu usprawnić i ułatwić korzystanie ze smartfona.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w drugi ekran zostanie wyposażony także X screen, który oficjalnie zadebiutuje 22 lutego na targach MWC 2016 w Barcelonie. Dzień wcześniej swoją premierę ma mieć flagowy G5. Do tej pory myśleliśmy, że w jego przypadku już nic nas nie zaskoczy, a większość informacji czeka jedynie na potwierdzenie lub uzupełnienie.

Tymczasem Evan Blass opublikował na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym donosi, że LG G5 również otrzyma dodatkowy wyświetlacz. Jest tego pewien na 100%, ponieważ widział już ten smartfon.

Pojawia się jednak pytanie, jak Koreańczycy to rozwiązali, bowiem na zdjęciach, przedstawiających flagowca nie sposób dopatrzeć się tego elementu. To bardzo ciekawa zagadka i myślę, że nic innego nie mogło bardziej wzmóc uczucia niecierpliwego oczekiwania na jego oficjalną premierę.

Kolejni przedstawiciele nowej serii X

Za tym przeciekiem również stoi Evan Blass. Poinformował on, że do modeli X screen oraz X cam, które zostaną zaprezentowane podczas targów MWC 2016 w Barcelonie, dołączą później (jeszcze w tym roku) kolejne: X max, X speed, X style oraz X power:

Pamiętając, jaka idea przyświeca linii X, możemy spodziewać się, że X max otrzyma naprawdę duży (pewnie około 5,7 lub nawet 6-calowy) wyświetlacz, X speed szybki i wydajny procesor, a X power akumulator o dużej pojemności. Trudno przewidzieć natomiast, w jaki feature zostanie wyposażony X style – może Wy macie jakieś pomysły?

*Na grafice wyróżniającej dodatkowy ekran w LG V10

Źródło: @evleaks, LG Polska (grafika wyróżniająca)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona