W sieci pojawiły się zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy Tab S 8.4 - Tabletowo.pl

W sieci pojawiły się zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy Tab S 8.4

Dołącz do dyskusji 0

Zaledwie wczoraj rano Marcin przybliżył Wam rendery najmocniejszego tabletu, który pojawi się w ofercie Koreańczyków. Dzięki @evleaks możemy podziwiać jak prezentuje się mniejszy tablet, który charakteryzuje się ekranem o przekątnej 8,4″.

Od swojego większego brata różni się też umiejscowieniem klawiszy funkcyjnych. O ile w 10-calowym wariancie są one ulokowane przy dłuższej krawędzi ekranu, to w tytułowym Galaxy Tab S przy krótszej krawędzi. Nic dziwnego. Raczej ciężko wyobrazić sobie korzystanie z ponad 10-calowego tabletu w pozycji pionowej.

Ekranem powinien być 8,4-calowy panel AMOLED o rozdzielczości 1600 x 2560 pikseli. To przełoży się na dość wysokie 359 pikseli na cal.

Według źródła Galaxy Tab S 8.4 powinien oferować 8-rdzeniowy procesor Exynos 5420 oraz 3 GB pamięci RAM. Specyfikacja jest więc bliźniacza do tej, o której pisał Marcin. Prawdopodobnie światło dzienne ujrzą dwie wersje: LTE (SM-T705) i Wi-Fi (SM-T700).

Nie do końca wiadomo czym są te dwa okręgi na lewej krawędzi z tyłu tabletu. Żadne skojarzenia nie przychodzą mi póki co do głowy.

Specyfikacja robi wrażenie, a do tego tak dużych i wykonanych w tej technologii AMOLED ekranów jeszcze nie było. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już 12 czerwca. Tego dnia odbędzie się event o nazwie Galaxy Premiere 2014.

Tabletowo.pl W sieci pojawiły się zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy Tab S 8.4 Plotki / Przecieki Samsung

Tabletowo.pl W sieci pojawiły się zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy Tab S 8.4 Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona