W sieci pojawiły się zdjęcia Lenovo A7600-m | Tabletowo.pl

W sieci pojawiły się zdjęcia Lenovo A7600-m

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie. Ostatnio wszystkie swoje najnowsze propozycje pokazał szerszej publiczności na targach MWC 2015 w Barcelonie, ale już wkrótce poznamy jego kolejne nowości. Zapewne będzie to nowy  phablet, A7600-m, którego zdjęcia pojawiły się w sieci.

Nowe urządzenie Chińczyków ma charakteryzować się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Znamy już nawet dokładną specyfikację, która jest dosyć charakterystyczna dla mid-endów. Z przodu znajdziemy wyświetlacz 5,5 cala o rozdzielczości HD. Pozwoli to na uzyskanie średniego wyniku zagęszczenia pikseli – około 267 ppi, które powinny pozwolić na względny komfort czytania mniejszych czcionek.

Sercem Lenovo A7600-m zostanie układ Mediatek MT6752. Jest to procesor z 8 rdzeniami ARM Cortex A53 1,7 GHz oraz wydajnym układem grafiki ARM Mali T760 – całość pozwoli na szybką oraz stabilną pracę. W dodatku na pokładzie znajdziemy 2GB pamięci operacyjnej. Niestety na nasze dane zostanie udostępnione skromne 8GB, ale w każdej chwili będziemy mogli ją rozbudować kartami microSD.

Warto wspomnieć, że nowy smartfon Lenovo będzie obsługiwał dwie kart SIM oraz łączność LTE. W obudowie producent umieści ogniwo 3000 mAh – czas pracy tego urządzenia raczej nie będzie bił rekordów świata. Oczywiście Chińczycy nie zapomnieli o dobrych aparatach. Z tyłu zagości matryca 13 Mpix, natomiast na froncie 5 Mpix.

Lenovo A7600m

Lenovo A7600-m będzie jednym z pierwszych urządzeń tego koncernu, które będzie miało preinstalowanego Androida 5.0 Lollipopa. Na jego pokładzie nie zabraknie także autorskiej nakładki producenta – Vibe UI 2.5.

Sporą zaletą tego smartfonu będzie wykonanie. Otóż oprócz plastiku, zdecydowano się tu na użycie aluminium, z którego została wykonana ramka (choć w ostatecznym rozrachunku może się okazać, że jest to jednak plastik…). Całość ma wymiary 152,4 x 76 x 8,39 mm i waży 150 g.

Lenovo A7600m

Cena za to urządzenia nie powinna przekroczyć 1000 juanów, czyli ok. 800 złotych. Jeżeli Lenovo dalej będzie wypuszczać podobne modele, ma szansę zwiększyć swój udział w rynku. Za stosunkowo niską cenę, dostajemy sprzęt bardzo dobrej jakości.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona