W sieci pojawiły się grafiki pokazujące prawdopodobny wygląd HTC One M9 | Tabletowo.pl

W sieci pojawiły się grafiki pokazujące prawdopodobny wygląd HTC One M9

Dołącz do dyskusji 0

W internecie pojawiły się zdjęcia, które ukazują wygląd najnowszego flagowca HTC, One M9, który opracowano na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków. Jeśli smartfon rzeczywiście tak będzie wyglądał, to najnowsze urządzenie tajwańskiego producenta będzie wyglądało naprawdę zjawiskowo.

Już od dłuższego czasu w sieci krążą zdjęcia, na których widoczny jest prawdopodobny wygląd HTC One M9. Dziś pojawiły się natomiast grafiki, które podsumowują wszystkie dotychczasowe informacje i przecieki.

Na powyższych materiałach obudowa oczywiście w większości została wykonana z aluminium, a soczewka aparatu, tak jak donosiły wcześniejsze informacje, kształtem przypomina bardziej kwadrat niż okrąg. Na froncie znajdziemy dwa, umieszczone w rowkach głośniki, a nad ekranem umiejscowiono pokaźnych rozmiarów aparat do selfie.

Mi osobiście taki wygląd urządzenia bardzo przypadłby do gustu, ale na dzień dzisiejszy nikt nie ma 100% pewności czy tak będzie wyglądał HTC One M9. A Wam podobałby się taki smartfon? Dajcie znać w komentarzach.

Jeśli chcecie zapoznać się z poprzednimi informacjami o HTC One M9, odsyłam Was do nieco starszego wpisu.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona