W reklamach Google uchwycono Nexusa 9 i 6 - Tabletowo.pl

W reklamach Google uchwycono Nexusa 9 i 6

Dołącz do dyskusji 0

Kampania reklamowa Google, dotycząca Androida i Nexusów, ruszyła. Ma być krótko i treściwie, aczkolwiek zabawnie – takie jest pierwsze wrażenie po obejrzeniu spotów. Google w reklamie postawiło na stwierdzenie „Be Together, Not The Same”, czyli bądźmy razem, nie tacy sami. 

Niejednokrotnie już reklamówki były źródłem przecieków. Wygląda na to, że tym razem firma z Mountain View potwierdziła w reklamach wygląd swoich urządzeń. Dziś Evan Blass pokazał prawdopodobne zdjęcie prasowe Nexusa 6, który jest bliźniaczo podobny do sprzętu pokazanego na poniższym filmiku. Reklama zdaje się potwierdzać nie tylko wygląd, ale też wielkość. Zaczyna się od tego, że na przystanku jeden z Androidów wyciąga swojego zapewne Nexusa, na to inny Android wzrusza ramionami i wyciąga swojego. Wtedy trzeci, co ciekawe najmniejszy ;-), wyciąga znacznie większego Nexusa 6.

Natomiast jeżeli chodzi o Nexusa 9, to trzeba mieć wprawne oko, aby dostrzec tablet na wideo poniżej. Został znacznie mniej wyeksponowany aniżeli Nexus 6. W szalonym autobusie szary tablet trzyma blond Android. Z kolei kierowca autobusu ma na ręku zegarek z Android Wear. Mówi się, że jutro może zostać pokazany nie tylko któryś lub oba Nexusy, ale także Android Wear 2.0 czy przystawka Android TV.

Tabletowo.pl W reklamach Google uchwycono Nexusa 9 i 6 Android Google Smartfony Tablety

Jest jeszcze trzeci, krótki spot reklamowy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona