W przyszłym roku zobaczymy OnePlusa 5 z ceramiczną obudową | Tabletowo.pl

W przyszłym roku zobaczymy OnePlusa 5 z ceramiczną obudową

Dołącz do dyskusji 0

Tak, OnePlusa 5, bowiem firma planuje przeskoczyć numer 4 ze względu na negatywne skojarzenia z tą cyfrą. W Chinach czwórka niemal zawsze przynosi pecha, więc OnePlus nie zamierza kusić losu. Zwłaszcza, że szykuje się też zmiana materiału, z którego zostanie wykonana obudowa.

Firma, która wyposażała fabryki Xiaomi w ceramiczne panele obudów, potrzebnych do złożenia Mi Mix, wymienia wśród swoich przyszłych klientów również OnePlusa. Zresztą, to nie pierwszy raz, kiedy dostarcza ona ceramikę dla smartfonów tej firmy, ponieważ OnePlus X wyszedł w zeszłym roku w limitowanej edycji z cyrkoniami i ceramicznym wykończeniem właśnie. Całkiem więc prawdopodobne, że OnePlus 5 otrzyma ceramiczne plecki.

Co więcej, OnePlus pracuje pod skrzydłami konsorcjum BBK Electronics, które jest również właścicielem OPPO Vivo. Vivo również zdecydowało się na ominięcie pechowej cyfry 4 podczas premiery kolejnego przedstawiciela linii V – po V3 zaprezentowano V5.

Nowy flagowiec OnePlusa to pod względem specyfikacji wielka niewiadoma. Spekuluje się, że smartfon zostanie pokazany światu w drugim kwartale 2017 roku i pojawi się z wyświetlaczem Quad HD AMOLED, procesorem Snapdragon 835 i 6 GB pamięci RAM.

źródło: PhoneRadar

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona